
Geef hem/ haar dan een vlucht in een luchtballon in Schotland. Een beetje prijzig, maar het is dan ook een onvergetelijke belevenis.
Bij aankomst op de startplek in Perth of Kinross (in de nabije toekomst ook in Glasgow en Edinburgh), wordt u welkom geheten door de piloot, krijgt uitleg en u mag ook helpen bij de voorbereidingen. Dan stapt u in het mandje en off you go!
De vlucht duurt ong. 1 uur , waarin u volop kunt genieten van het schitterende uitzicht. Er worden ook foto’s gemaakt, die binnen 2 weken naar uw huisadres gestuurd worden.

Als jullie weer met de benen op de grond staan, heffen jullie het glas met champagne op een succesvolle vlucht, ontvangen een certificaat en nadat alles weer ingepakt is, worden jullie teruggebracht naar de startplek. Het maximale aantal deelnemers is 4.
Voor de romantische zielen: u kunt hem/haar natuurlijk ook in de lucht ten huwelijk vragen.

Naast de standaard foto’s , kan er ook afgesproken worden, dat er op het moment dat u het aanzoek doet, een foto gemaakt wordt als herinnering aan deze bijzondere gebeurtenis. Hoe romantisch wilt u het hebben? Tijdens deze vlucht wilt u natuurlijk het liefst met zijn tweeën in de ballon zitten en dat kan geregeld worden.
Prijs p.p. incl. de foto van hét moment en slechts 2 pers. in de mand: £175.00