Nog 3 dagen en dan barst op woensdag 13 januari 2016 de drukte op de Vakantiebeurs in Utrecht weer los als duizenden mensen op zoek gaan naar hun vakantiebestemming voor dit jaar. Wij op het Groot-Brittannië eiland hebben er weer zin in en zullen u graag laten zien waarom Engeland, Schotland en Wales zulke heerlijke bestemmingen zijn om alleen, met zijn tweetjes, met een groep of met de kinderen naar
toe te gaan.
“You don’t go to Britain for the weather do you?” , maar wel voor het schitterende landschap, de ontzettend gastvrije bewoners (die je altijd het gevoel geven dat je Engels zo goed is!), de tuinen, kastelen, landhuizen, de fantastische kust, de bergen, de fossielen aan de zuidkust, hele kleine musea zoals bijv. een Museum of Witchcraft en hele grote zoals de Scottish National Gallery in Edinburgh en alles er tussen in.
Uw kinderen zullen genieten van de speurtochten en speeltuinen bij de kastelen, de Harry Potter trein op het Glenfinnan Viaduct in Schotland, de kleine en grote amusementsparken, de zeehonden die in de haventjes dobberen, de kleurige papegaaiduikers, de rendieren in het Cairngorm National Park, die ze mogen voeren, maar ook de vakantiehuisjes en hostels op de meest prachtige pl
ekken, waar ze veel ruimte hebben om hun energie kwijt te raken.
En wat te denken van al die plekken waar gefilmd is voor de prachtige serie Downton Abbey in The Cotswolds en Highclere Castle dat dienst deed als het huis van The Crawleys of de plekken in Schotland waar een aantal James Bond films is opgenomen of waar de bloedige geschiedenis van Macbeth plaats vond.
Je vindt dit allemaal en nog veel meer in dit heerlijke vakantieland!
Enthousiast geworden? Kom langs bij een van mijn buren, die een deel van Britain vertegenwoordigen en natuurlijk bij ons TravellingWELL.nl in hal 10 stand C040.
We helpen u graag om een fantastische reis samen te stellen, die net zo goed bij u past als de kilt bij Schotland of Heracles bij Almelo, onze stad die zo beroemd/berucht is geworden door Herman Finkers met zijn: “Almelo zoveel te doen, dan is het stoplicht rood en dan is het groen” .
Laat u een offerte maken, dan sturen wij u per mail een gratis ebook met een voorbeeld TravellingWELL.nl Reisgids van Schotland, Engeland of Wales.
En is de offerte voor een vakantie met kinderen, dan ontvangt u een gratis Jippie Reporter, waar ze zich urenlang mee kunnen vermaken onderweg!
Wij zijn er klaar voor, u ook?